Komunikat

Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Oleśnicy wprowadza od 1 października 2020 roku zmiany wysokości opłaty pobieranej za wpłaty gotówkowe dokonywane w kasach naszego Banku oraz za wpłaty bilonu w formie wpłaty zamkniętej.

Podstawą wprowadzenia nowych stawek jest zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa, które spowodowały wzrost kosztów świadczenia usług przez Bank, a w szczególności Ustawa z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Treść nowej Taryfy opłat i prowizji znajdą Państwo w każdej placówce Banku oraz na stronie internetowej Banku www.bsolesnica.pl/taryfa-opłat-i-prowizji

Jeżeli zgadzają się Państwo na te zmiany, nie muszą Państwo nic robić. Jeśli jednak nie zgadzają się Państwo na zmiany, mogą Państwo złożyć w naszym Banku wypowiedzenie umowy, wówczas umowa wygaśnie z dniem złożenia wypowiedzenia.

Z poważaniem,

Zarząd Banku Spółdzielczego w Oleśnicywróć do listy
Przeczytaj również

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Niedokonanie zmian ustawień na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.