Zmiany w Taryfie opłat i prowizji za usługi i czynności bankowe pobierane przez Bank Spółdzielczy w Oleśnicy dla klientów instytucjonalnych

Zmiany w Taryfie opłat i prowizji za usługi i czynności bankowe pobierane przez Bank Spółdzielczy w Oleśnicy dla klientów instytucjonalnychUprzejmie informujemy, że od dnia 15 grudnia 2019 r. Bank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji bankowych pobieranych przez Bank Spółdzielczy w Oleśnicy dla klientów instytucjonalnych. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowa Taryfa opłat i prowizji została podzielona na dwie części: dotyczącą klientów instytucjonalnych oraz klientów indywidualnych.
Najistotniejsze zmiany, które mają wpływ na obsługę rachunku rozliczeniowego to:
1. obniżenie opłaty za realizację przelewów SEPA do wartości jak za przelewy ELIXIR,
2. obniżenie opłaty za realizację przelewów TARGET i SWIFT w euro w obrębie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) do wartości jak za przelewy SORBNET,
3. podwyższenie wartości prowizji pobieranych od wpłat i wypłat gotówkowych,
4. podwyższenie prowizji pobieranych za polecenia przelewów (Elixir i wewnętrznych) składanych w Placówkach Banku;
5. obniżenie prowizji pobieranych za polecenia przelewów do organów podatkowych dokonywanych w systemie bankowości elektronicznej;
6. zmiana wysokości prowizji od transakcji gotówkowych wykonywanych kartą debetową i kredytową,
7. podwyższenie wysokości opłaty za obsługę karty debetowej przy jednoczesnym obniżeniu kwoty transakcji bezgotówkowych mających wpływ na zwolnienie z opłaty za obsługę karty.
Nowa Taryfa dostępna jest w Placówkach Banku oraz na stronie internetowej Banku.

Z poważaniem
Zarząd Banku Spółdzielczego w Oleśnicy

wróć do listy
Przeczytaj również

Od 14.09.2019 roku inny sposób logowania do konta dla klientów instytucjonalnych

Szanowni Klienci,

informujemy, że z dniem 14.09.2019r. ulegnie zmianie sposób logowania i autoryzacji dyspozycji przelewów w systemie bankowości elektronicznej. Zmiany związane są z unijną Dyrektywą PSD2 dotyczącą usług płatniczych, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa pieniędzy i transakcji w bankowości elektronicznej.
Nowy sposób logowania i nowy sposób autoryzacji uzależniony jest od rodzaju posiadanych przez Państwa urządzeń:
• Użytkownicy posługujący się tokenem RSA, kartą i czytnikiem
po 14 września 2019r.:
logowanie pozostaje BEZ ZMIAN,
autoryzacja dyspozycji przelewów pozostaje BEZ ZMIAN
• Użytkownicy posługujący się tokenem VASCO (pracujący na systemie Windows)
po 14 września 2019r.:
logowanie pozostaje BEZ ZMIAN
autoryzacja dyspozycji przelewów ulega ZMIANIE i polegać będzie na autoryzacji za pomocą karty i czytnika. Bank po konfiguracji urządzeń skontaktuje się z Użytkownikiem celem ustalenia sposobu i terminu odbioru karty i czytnika. Nowy sposób logowania i autoryzacji opisany został w instrukcji „KARTA CHIP.pdf” (prosimy o zapoznanie się z instrukcją).
• Użytkownicy posługujący się tokenem VASCO (pracujący na systemie innym niż Windows)
po 14 września 2019r.:
logowanie pozostaje BEZ ZMIAN
autoryzacja dyspozycji przelewów ulega ZMIANIE i polegać będzie na autoryzacji za pomocą aplikacji mToken MAA. w celu skorzystania z aplikacji MAA konieczny jest kontakt z Pracownikiem Banku w celu wskazania numeru telefonu komórkowego, na którym będzie zainstalowana aplikacja służąca do autoryzacji dyspozycji przelewów. Nowy sposób logowania i autoryzacji opisany został w instrukcji „MAA.pdf” (prosimy o zapoznanie się z instrukcją).
• Użytkownicy bankowości elektronicznej, którzy nie posiadają uprawnień do autoryzacji dyspozycji przelewów (posiadają do logowania token RSA lub VASCO)
po 14 września 2019r.:
logowanie pozostaje BEZ ZMIAN.

Bank przeprasza Państwa za wszelkie utrudnienia wynikające z konieczności dostosowania systemu bankowości elektronicznej do wymogów silnego uwierzytelnienia (SCA).

 

z poważaniem
Zarząd Banku

więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Niedokonanie zmian ustawień na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.