BS Pay

Płać telefonem
BS Pay

Dzięki aplikacji BS Pay można sprawdzić saldo karty debetowej lub kredytowej, wyszukać najbliższy bankomat , samodzielnie ustanawiać dzienne limity gotówkowe oraz bezgotówkowe dla karty, włączać i wyłączać różne funkcje, w tym obsługę płatności bezstykowych oraz usługę BLIK, aktywować nowy instrument płatniczy bez konieczności kontaktowania się z infolinią banku bądź zablokować kartę w sytuacji jej utraty..

Możliwości

 1. Aktywacja usługi BLIK.
 2. Zarządzanie usługą BLIK w zakresie powiązania usługi ze wskazanym rachunkiem bankowym, z możliwością jego zmiany, prezentacja stanu dostępnych środków na rachunku oraz limitów usługi, dostęp do historii transakcji oraz blokowanie i odblokowywanie usługi.
 3. Dodawanie, modyfikowanie oraz usuwanie mobilnej karty płatniczej z portfela.
 4. Uwierzytelnienie w portfelu GPay odbywa się w bezpieczny sposób, niezauważalny dla użytkownika.
 5. Aktywację karty płatniczej – bez konieczności kontaktowania się z infolinią banku.
 6. Czasowe zablokowanie karty płatniczej – funkcja przydatna w sytuacji, kiedy zauważysz, że nie masz swojej karty płatniczej ale nie jesteś przekonany, że trwale ją utraciłeś. Po odnalezieniu karty nie musisz odbierać nowego plastiku – wystarczy że ją odblokujesz za pośrednictwem BS Pay. Czasowa blokada obejmuje transakcje wykonywane kartą płatniczą jak również telefonem.
 7. Zablokowanie karty płatniczej – natychmiastowa i nieodwracalna blokada płatności kartą oraz jej odpowiednikiem w postaci tokena do płatności mobilnych w sytuacji np. zgubienia lub kradzieży karty.
 8. Zmianę kodu PIN karty.
 9. Włączenie/Wyłączenie płatności zbliżeniowych na karcie – funkcja zwiększając aspekt bezpieczeństwa dla użytkowników, którzy nie zamierzają w najbliższym okresie korzystać z płatności zbliżeniowych kartą. W dowolnym momencie, za pośrednictwem BS Pay istnieje możliwość przywrócenia opcji płatności zbliżeniowych. Wyłączenie płatności zbliżeniowych na karcie nie spowoduje zablokowania możliwości korzystania z płatności mobilnych.
 10. Zarządzanie limitami karty – zarządzaj wartością dziennych limitów transakcyjnych bezgotówkowych, gotówkowych oraz internetowych.
 11. Prezentację historii (wydatków) transakcji kartowych – debetowych oraz kredytowych do 3 miesięcy wstecz.
 12. Prezentację autoryzacji kartowych.
 13. Graficzną analizę transakcji kartowych (prezentowanie obciążeń na karcie z 3 miesięcy wstecz) w podziale na transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.
 14. Wyszukiwanie bankomatów wraz z opcją nawigacji.
 15. Potwierdzanie zamian m.in. odciskiem palca (jeśli urządzenie spełnia wymagania) oraz domyślnie wzorem lub cyfrowym kodem dostępu.
 16. Prezentację stanu dostępnych środków na karcie debetowej lub kredytowej.

Proces uruchomienia aplikacji

 1.  Ściągnij i zainstaluj aplikację BS Pay na telefonie – wymagany telefon z systemem Android 4.4 lub wyższy. W celu wykonywania płatności mobilnych urządzenie musi posiadać technologię NFC.
 2. Wprowadź w telefonie kod aktywacyjny wygenerowany na portalu www.kartosfera.pl
 3. Utwórz własny kod dostępu i zaloguj się do aplikacji.
 4. Wybierz przycisk Dodaj do GPay znajdujący się pod wizerunkiem karty, którą chcesz dodać do płatności mobilnych. Na etapie dodawania karty do płatności mobilnych zaakceptuj Regulaminu korzystania z kart Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. w ramach Google Pay jak również zgody formalne i warunki korzystania z usługi przedstawione podczas dodawania karty do Google Pay.
 5. W trakcie dodawania karty do płatności mobilnych aplikacja może poprosić o zmianę ustawień systemu Android dla płatności NFC, w sekcji "Dotknij i zapłać" na Google Pay.
 6. Gotowe! Korzystaj i ciesz się z płatności mobilnych oraz pozostałych możliwości jakie daje Ci aplikacja BS Pay.

Wymagania dla telefonu korzystającego z aplikacji BS Pay

 • System operacyjny Android w wersji 4.4 lub nowszej.
 • Dostęp do Internetu w technologii WiFi lub GSM (GPRS, HSPA, LTE lub inny zapewniający dostęp do sieci Internet).
 • Moduł komunikacji zbliżeniowej w technologii NFC (Near Field Communication) do płatności telefonem.

Dokumenty

Aplikacja BS Pay w Google Play

Instrukcja instalacji aplikacji BS Pay i aktywacji BLIK

plik w formacie pdf rozmiar 664.24 KB

Komunikat o uruchomieniu BLIK

Zastrzeż kartę
W przypadku utraty karty należy ją bezzwłocznie zastrzec pod numerem telefonu: +48 828 828 828 Całodobowa
(Koszt połączenia wg stawki operatora)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Niedokonanie zmian ustawień na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.