Kredyt gotówkowy „Szybka Gotówka” - promocja

Korzyści

 • na dowolny cel - na wszystko czego potrzebujesz
 • szybko – na decyzję kredytową czekasz do 24 godzin od chwili złożenia wniosku
 • łatwo – złożenie wniosku jest proste: możesz to zrobić:
  • w dowolnym Oddziale Banku
  • za pośrednictwem usług bankowości elektronicznej
 • bez zaświadczeń – dla naszych stałych Klientów na podstawie oświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
 • akceptujemy szeroki zakres źródeł dochodów w tym umowy zlecenia.
 • bez dodatkowych zabezpieczeń i poręczycieli
 • bezpiecznie – możliwość ubezpieczenia zapewniającego finansowe wsparcie w trudnych sytuacjach losowych związanych ze zdrowiem, życiem lub utratą pracy

Dla kogo?

Z kredytu gotówkowego mogą skorzystać osoby fizyczne uzyskujące dochody z tytułu umowy o pracę, prowadzących działalność gospodarczą lub rolniczą.

Jak złożyć wniosek?

1.Udaj się do wybranego oddziału Banku

Lista oddziałów

2.Wypełnij wniosek online

Złóż wniosek online
Dokumenty

Oświadczenie wnioskodawcy o dochodach z emerytury lub renty

plik w formacie doc rozmiar 39.50 KB

Oświadczenie wnioskodawcy o zatrudnieniu i wysokości wynagrodzenia

plik w formacie doc rozmiar 39.00 KB

Wniosek o udzielenie kredytu gotówkowego

plik w formacie pdf rozmiar 69.90 KB

Zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości wynagrodzenia

plik w formacie doc rozmiar 30.50 KB

Regulamin kredytów gotówkowych

plik w formacie pdf rozmiar 512.76 KB

Tabela oprocentowania kredytów

Pytania i odpowiedzi
 • 1.Zdolność kredytowa - co to jest?

  To, jak dużego kredytu udzieli bank, zależy od zdolności kredytowej Wnioskodawcy. Wpływ mają na nią nie tylko uzyskiwane dochody, ale też: wiek, zawód, miejsce pracy, spłacane i spłacone już kredyty itp. To wszystko bank bierze pod uwagę, oceniając prawdopodobieństwo rzetelnej spłaty comiesięcznej raty.

 • 2.Czy można dostać kredyt na dowód, bez BIK?

  NIE. Bank ma obowiązek dokonać weryfikacji danych w Biurze informacji Kredytowej. Od wyników weryfikacji zależy czy Klient otrzyma kredyt.

 • 3.Czy bank może odmówić kredytu komuś, kto wcześniej miał problemy ze spłatami?

  TAK. Zanim bank podejmie decyzje o przyznaniu kredytu, dokonuje sprawdzenia w Biurze Informacji Kredytowej, jak wygląda dotychczasowa historia kredytowa, tzn. czy terminowo były spłacane poprzednie zobowiązania.

 • 4.Co wchodzi w całkowity koszt kredytu?

  Całkowity koszt kredytu to wszelkie koszty, które Klient jest zobowiązany ponieść w związku z umową o kredyt gotówkowy. Chodzi w szczególności o odsetki, opłaty, prowizje itp.

 • 5.Czym się różnią spłaty w ratach malejących od spłat w ratach stałych?

  To od nas zależy, czy będziemy spłacać co miesiąc raty w równej wysokości, czy na przykład raty malejące - co miesiąc niższe. W przypadku rat malejących początkowe obciążenia budżetu domowego są nieco wyższe, ale za to szybciej spłacimy kapitał i tym samym w całym okresie kredytowania zapłacimy mniej odsetek.

 • 6.Czy możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu?

  TAK. Za spłatę całości czy nadpłatę kapitału Bank nie pobiera prowizji.

Prowizja za udzielenie kredytu dla posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku o okresie kredytowania do 36 miesięcy od 1,9 %, powyżej 36 miesięcy 3,9 %. Prowizja za udzielenie kredytu dla osób nie posiadających rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku o okresie kredytowania do 36 miesięcy od 2,9 %, powyżej 36 miesięcy 4,9 % (okres trwania promocji: od 18-11-2019 do 14-02-2020).

Przykład reprezentatywny dla kredytu gotówkowego „Szybka gotówka”

RRSO na dzień 18 listopada 2019 roku dla reprezentatywnego przykładu kredytu "SZYBKA GOTÓWKA" wynosi 10,39% i zostało wyliczone przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu wynosi 10.000,00zł, umowa zawarta w dniu 18.11.2019r. na okres 36 m-cy, oprocentowanie nominalne 7,90%, stopa zmienna, 35 rat w wysokości 312,83 zł oraz ostatnia 36 rata w wysokości 312,75 zł, płatnych każdego 17 -go dnia m-ca. Całkowity koszt kredytu wynosi 1.551,80 zł, na który składają się odsetki w wysokości 1.261,80 zł, prowizja za udzielenie kredytu w wysokości 290,00 zł zgodnie z obowiązującą na dzień podpisania umowy Taryfą opłat i prowizji za usługi i czynności bankowe pobierane przez Bank Spółdzielczy w Oleśnicy. Całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę wynosi 11.551,80 zł.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Niedokonanie zmian ustawień na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.