Komunikaty

KOMUNIKAT

Jak już informowaliśmy w naszym porannym komunikacie dzisiejszej nocy miał miejsce napad na Oddział naszego Banku w Międzyborzu.
Wybuch, jaki wywołali sprawcy całkowicie uszkodził bankomat, z którego złodzieje zabrali gotówkę oraz częściowo uszkodził budynek. O godzinie 14.00 zakończyło się usuwanie głównych zniszczeń. W chwili obecnej trwa zabezpieczanie budynku i jeszcze w dniu dzisiejszym na miejscu zdarzenia pojawią się rzeczoznawcy powołani przez Zarząd Banku, którzy dokonają oględzin obiektu i przystąpią do wydania ekspertyzy o stanie technicznym budynku.
Pragniemy poinformować naszych Klientów, że Oddział Banku w Międzyborzu powinien jeszcze w tym tygodniu wznowić działalność w budynku Miasta i Gminy Międzybórz, gdzie dzięki uprzejmości władz Miasta udostępnione zostaną pomieszczenia, w których Oddział Banku będzie mógł prowadzić obsługę Klientów do czasu zakończenia prac porządkowych.
Dokładny termin wznowienia obsługi Klientów i godziny otwarcia zostaną podane w odrębnym komunikacie. Do czasu wznowienia działalności w Międzyborzu klienci mogą korzystać z placówek Banku w Sycowie, Twardogórze, Dobroszycach i Oleśnicy lub z bankowości internetowej, która działa normalnie.
W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które brały udział w usuwaniu skutków wybuchu, Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej z Międzyborza i Pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu.
Szczególe podziękowania kierujemy do Burmistrza Międzyborza Jarosława Głowackiego i Wiceburmistrza Barbary Witkowskiej za okazaną pomoc i udostępnienie lokalu, w którym Oddział w Międzyborzu będzie mógł obsługiwać klientów.


                                       Zarząd
                            Banku Spółdzielczego w Oleśnicy

więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Niedokonanie zmian ustawień na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.