KOMUNIKAT

Jak już informowaliśmy w naszym porannym komunikacie dzisiejszej nocy miał miejsce napad na Oddział naszego Banku w Międzyborzu.
Wybuch, jaki wywołali sprawcy całkowicie uszkodził bankomat, z którego złodzieje zabrali gotówkę oraz częściowo uszkodził budynek. O godzinie 14.00 zakończyło się usuwanie głównych zniszczeń. W chwili obecnej trwa zabezpieczanie budynku i jeszcze w dniu dzisiejszym na miejscu zdarzenia pojawią się rzeczoznawcy powołani przez Zarząd Banku, którzy dokonają oględzin obiektu i przystąpią do wydania ekspertyzy o stanie technicznym budynku.
Pragniemy poinformować naszych Klientów, że Oddział Banku w Międzyborzu powinien jeszcze w tym tygodniu wznowić działalność w budynku Miasta i Gminy Międzybórz, gdzie dzięki uprzejmości władz Miasta udostępnione zostaną pomieszczenia, w których Oddział Banku będzie mógł prowadzić obsługę Klientów do czasu zakończenia prac porządkowych.
Dokładny termin wznowienia obsługi Klientów i godziny otwarcia zostaną podane w odrębnym komunikacie. Do czasu wznowienia działalności w Międzyborzu klienci mogą korzystać z placówek Banku w Sycowie, Twardogórze, Dobroszycach i Oleśnicy lub z bankowości internetowej, która działa normalnie.
W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które brały udział w usuwaniu skutków wybuchu, Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej z Międzyborza i Pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu.
Szczególe podziękowania kierujemy do Burmistrza Międzyborza Jarosława Głowackiego i Wiceburmistrza Barbary Witkowskiej za okazaną pomoc i udostępnienie lokalu, w którym Oddział w Międzyborzu będzie mógł obsługiwać klientów.


                                       Zarząd
                            Banku Spółdzielczego w Oleśnicywróć do listy
Przeczytaj również

Tarcza Finansowa - Kalkulator Subwencji PFR

Szanowni Klienci,

informujemy, że w serwisie internetowym dedykowanym Klientom Banków Spółdzielczych pod adresem www.grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow, Bank BPS uruchomił Kalkulator, za pomocą którego przedsiębiorcy ubiegający się o wsparcie w ramach Tarczy Finansowej PFR mogą wyliczyć maksymalną dla siebie wysokość subwencji.

Kalkulator dostępny jest również bezpośrednio pod adresem:
https://grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow/kalkulator

W serwisie Klienci znajdą wiele materiałów informacyjnych dotyczących wsparcia oferowanego przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz instytucje państwowe, w tym m.in.:

1. Informacje na temat Tarczy Finansowej PFR:

  • o warunkach finansowania dla mikro i MŚP
  • linki do dokumentów: „Najczęściej zadawane pytania” oraz „Przewodnika dla mikro, małych i średnich firm”
  • kalkulator, za pomocą którego przedsiębiorcy mogą wyliczyć w jakiej wysokości mogą otrzymać wsparcie finansowe z PFR
  • dokument „Jak określić liczbę pracowników, aby ustalić czy firma należy do grupy mikrofirm lub MŚP oraz jak określić liczbę pracowników w celu ustalenia wysokości subwencji dla mikrofirmy, a następnie jej częściowego umorzenia?”
  • informację jak się przygotować do złożenia wniosku
  • informację o bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez PFR dla przedsiębiorców.

2. Informacje o wybranych aspektach Tarczy Antykryzysowej

3. Przydatne linki – wskazanie na strony internetowe, zawierające istotne informacje
o programach pomocowych
4. Szkolenia –  informacje o webinariach i innych dostępnych formach edukacji, pozwalających zdobyć wiedzę w tematyce pomocowej.

Serwis jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany.

więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Niedokonanie zmian ustawień na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.