Oferta pracy

Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Oleśnicy
Oddział w Długołęce

poszukuje:
STAŻYSTY z gminy Długołęka, Oleśnica i okolic
z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę po odbyciu stażu

Główne zadania:

  • nawiązywanie kontaktu z klientami w placówce bankowej
  • wstępne badanie potrzeb klientów
  • przekazywanie wstępnych informacji o produktach Banku
  • udział w akcjach marketingowych oddziału Banku
  • wsparcie w bieżących zadaniach placówki
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • dbanie o dobry wizerunek Banku

 Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dyspozycyjność i punktualność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność samokształcenia

 Mile widziane:

  • orientacja w usługach i produktach bankowych
  • znajomość i umiejętność wykorzystania programów pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka obcego

Proszę o przesyłanie CV droga elektroniczną na adres:

iwona.dzwonczyk-czemarnik@bsolesnica.pl
lub izabela.jasion@bsolesnica.pl
Zastrzegamy kontakt zwrotny tylko z wybranymi Kandydatami.

Przeczytaj również